#KonferencjaWyzwania2022 rozpocznie się już w przyszłym tygodniu.

 

Wiedzą i doświadczeniem w panelu dyskusyjnym pt. Jak przetrwać i rozwijać swój biznes w nowej normalności gospodarczej? podzielą się:

 

✅Anna Tymoshenko - Kierownik Centrum Obsługi Inwestora przy Urząd Miasta Częstochowy, która koordynuje proces pozyskiwania i współpracy z inwestorami. Swoje działania podejmuje w celu stworzenia przyjaznego klimatu dla biznesu oraz ciągłego inicjowania rozwoju społeczno-gospodarczego Częstochowy. Tym razem Anna Tymoszenko wystąpi w roli moderatora panelu.

 

Prelegentami panelu zostali uznani eksperci i reprezentaci następujących firm i instytucji:

✅Łukasz Górecki - Dyrektor Klastra SA&AM Związany z Katowicką SSE od 17 lat, był odpowiedzialny za obsługę inwestycji krajowych i zagranicznych. Obecnie zarządza klastrem motoryzacyjnym Silesia Automotive and Advanced Manufacturing (SA&AM). Odpowiedzialny za budowanie platformy współpracy między przemysłem motoryzacyjnym, dostawcami nowych technologii dla przemysłu, instytucjami naukowymi i badawczymi i sektorem edukacji. 

 

✅Maciej Strychalski - Dyrektor Marketingu w firmie Klimas Wkręt-met, związany z firmą od blisko 7 lat. Posiadający dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu oraz relacjach B2B i B2C. 

 

✅Robert Wojtachnik- Dyrektor w Digital Passion, jak o sobie mówi: Architekt nowoczesnych przedsiębiorstw, specjalista od zwinnego zarządzania. Jego motto: "Sukces to nie kwestia przypadku, ale strategii, wiedzy, pasji - no i odwagi!"

 

✅Jarosław Dawid - mecenas reprezentujący Kancelarię Dawid & Partnerzy, która może pochwalić się ponad dwudziestoletnią historią i bogatym doświadczeniem. Kancelaria jest jedną z największych firm prawniczych na Śląsku. Jej celem - poza najwyższą jakością usług - jest budowanie z Klientami relacji opartych na szacunku i zaufaniu.

 

Do zobaczenia, w czwartek 20.10.2022 o godzinie 10.00 w sali 011 Budynku Głównego Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

 

10 października 2022
Prelegenci Panelu Dyskusyjnego pt. Jak przetrwać i rozwijać swój biznes w nowej normalności gospodarczej?
SA&AM

 

 

 

AKTUALNOŚCI #KONFERENCJAWYZWANIA2022

Organizator Konferencji

Katedra Zarządzania i Przedsiębiorczości

Wydział Zarządzania 

Politechnika Częstochowska

al. Armii Krajowej 19b.

42-200 Częstochowa

 

e-mail: konferencjawyzwania@pcz.pl