Imię:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nowa normalność gospodarcza 

- firmy rodzinne i nierodzinne

wobec współczesnych wyzwań zarządzania

 

20-21 października 2022

Wydział Zarządzania

Politechnika Częstochowska

 

 

 

Komitet Organizacyjny

Dr inż. Agnieszka Puto  - Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego 

agnieszka.puto@pcz.pl, tel. 605 155 358

 

Dr Katarzyna Sukiennik - sprawy organizacyjne 

katarzyna.sukiennik@pcz.pl

 

Dr Anna Rybak - kontakt z pracownikami Uczelni

anna.rybak@pcz.pl

 

Dr Ewa Kempa - sprawy związane z płatnościami 

ewa.kempa@pcz.pl

 

Dr Iga Kott - odpowiedzialna za Konkurs plastyczny dla dzieci

iga.kott@pcz.pl

 

Dr Wioletta Skibińska - odpowiedzialna za Konkurs plastyczny dla dzieci

wioletta.skibinska@pcz.pl

 

Dr inż. Katarzyna Olejniczak-Szuster - publikacje

k.olejniczak-szuster@pcz.pl

 

Dr Ryszard Królik - sprawy organizacyjne

ryszard.krolik@pcz.pl

 

Organizator

Masz pytanie?

Katedra Zarządzania i Przedsiębiorczości

Wydział Zarządzania 

Politechnika Częstochowska

Al. Armii Krajowej 19 b.

42-200 Częstochowa

Organizator Konferencji

Katedra Zarządzania i Przedsiębiorczości

Wydział Zarządzania 

Politechnika Częstochowska

al. Armii Krajowej 19b.

42-200 Częstochowa

 

e-mail: konferencjawyzwania@pcz.pl

 

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ!