Imię:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

X. Jubileuszowa Konferencja Naukowa

Zarządzanie w czasach nowej rzeczywistości gospodarczej

- firmy rodzinne vs firmy nierodzinne

 

 

21-22 października 2021

Wydział Zarządzania

Politechnika Częstochowska

 

 

 

Wydzial Zarzadzania Politechnika Czestochowska

Komitet Organizacyjny

Dr inż. Agnieszka Puto  - Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego 

agnieszka.puto@pcz.pl, tel. 605 155 358

 

Dr Małgorzata Łegowik-Małolepsza - koordynator Konkursu na Najlepiej Zarządzaną Firmę Rodzinną, kontakt z firmami

m.legowik-malolepsza@pcz.pl

 

Dr Katarzyna Sukiennik - sprawy organizacyjne 

katarzyna.sukiennik@pcz.pl

 

Dr Anna Rybak - kontakt z pracownikami Uczelni

anna.rybak@pcz.pl

 

Dr Ewa Kempa - sprawy związane z płatnościami 

ewa.kempa@pcz.pl

 

Dr Iga Kott - odpowiedzialna za Konkurs plastyczny dla dzieci

iga.kott@pcz.pl

 

Dr Wioletta Skibińska - odpowiedzialna za Konkurs plastyczny dla dzieci

wioletta.skibinska@pcz.pl

 

Dr inż. Katarzyna Olejniczak-Szuster - publikacje

k.olejniczak-szuster@pcz.pl

 

Dr inż. Nicoletta Baśkiewicz - sprawy organizacyjne

nicoletta.baskiewicz@pcz.pl

 

Dr Ryszard Królik - sprawy organizacyjne

ryszard.krolik@pcz.pl

 

Organizator

Masz pytanie?

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem

Wydział Zarządzania 

Politechnika Częstochowska

Al. Armii Krajowej 19 b.

42-200 Częstochowa

 

Koło Naukowe Ludzie Biznesu 

Wydział Zarządzania

Politechniki Częstochowskiej 

Organizator Konferencji

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem

Wydział Zarządzania 

Politechnika Częstochowska

 

Koło Naukowe Ludzie Biznesu

 

al. Armii Krajowej 19b.

42-200 Częstochowa

 

e-mail: konferencjawyzwania@pcz.pl

 

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!